ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA - OTRZYMASZ 5% KOD RABATOWY NA PIERWSZY WYNAJEM

Wynajem samochodów premium

Proponowane modele to zbiór najdoskonalszych pojazdów. Każdy z nich jest wynikiem połączenia komfortu jazdy, funkcjonalności i luksusowego designu. Dbałość producenta o każdy, nawet najmniejszy detal sprawia, że użytkownicy naszych samochodów na wynajem zostają otoczeni prestiżem. Wyciszone wnętrze umożliwia komfortową jazdę, a ergonomiczne fotele pozwalają na ułożenie się w wygodnej pozycji i relaks w drodze do miejsca docelowego. Oferowany przez nas wynajem samochodów polecamy Klientom z Poznania. Zarezerwuj wybrany przez siebie pojazd, a nasz kierowca dowiezie auto w uzgodnione miejsce.

Luksus z nutą sportowego charakteru

Mercedes słynie z mocy i niezawodności. Wypożyczenie auta w Poznaniu to doskonała okazja na zmierzenie się z niezwykłą siłą silników umieszczonych pod maskami proponowanych przez nas modeli. Doskonały design samochodów osobowych to harmonia formy i innowacyjności. Starannie ukształtowane linie, precyzyjne detale i charakterystyczne dla marki elementy nadają naszym pojazdom niepowtarzalny wygląd. Zaufaj inteligentnym funkcjom i ciesz się bezpieczeństwem wspólnej jazdy dzięki opcji wynajmu samochodów luksusowych.

Otaczaj się prestiżem tak długo jak tylko zechcesz

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wzbogaciliśmy nasze usługi o możliwość wynajmu długoterminowego i krótkoterminowego. Poznańska oferta wypożyczalni samochodów osobowych ERC to doskonały wybór na wypróbowanie komfortu jazdy autami premium. Ekskluzywne modele idealnie sprawdzą się zarówno podczas weekendowego wyjazdu firmowego, jak i podczas dłuższych, rodzinnych wakacji. Proponujemy funkcjonalne modele, które zapewnią komfortowe warunki jazdy niezależnie od okoliczności. Spraw sobie przyjemność w najlepszym standardzie.

Mobilna wypożyczalnia aut w Poznaniu. Odkryj najwyższą jakość usług

Specjalizujemy się nie tylko w dostarczaniu samochodów, ale także wyjątkowych wrażeń, które płyną z jazdy autami premium. Dostępne w naszej ofercie modele Mercedesa to gwarancja podróży w luksusowych warunkach. W celu zapewnienia naszym Klientom satysfakcji świadczymy wsparcie na każdym etapie współpracy, aby cały proces przebiegł bezproblemowo.

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej wypożyczalni samochodów pod Poznaniem i do doświadczenia komfortu podróży płynącego z logo Mercedesa!

Port Lotniczy Poznań-Ławica
Bukowska 285
60-189
Poznań
Dworzec Kolejowy Poznań Główny
Dworcowa 2
61-801
Poznań
Galeria Posnania
Pleszewska 1
61-136
Poznań
Poznań Bożnicza
Bóżnicza 15 lok. 6
61-751
Poznań
od 179.00 zł za dzień
od 179.00 zł za dzień
od 239.00 zł za dzień
od 259.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 249.00 zł za dzień
od 309.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 499.00 zł za dzień