ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA - OTRZYMASZ 5% KOD RABATOWY NA PIERWSZY WYNAJEM

Oferujemy wyjątkowe modele pojazdów marki Mercedes cieszące się uznaniem kierowców na całym świecie. Głównym celem naszej firmy jest zagwarantowanie Klientom maksymalnego poziomu komfortu, a także niezawodności i bezpieczeństwa w trakcie podróży. Auta marki Mercedes to doskonały wybór na spotkania biznesowe, ważne uroczystości, a nawet wyjazdy rodzinne.

W ERC dbamy o Twoje potrzeby

W Envio Rental Car zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta. Dlatego dbamy o najwyższy standard świadczonych usług. Przy wyborze samochodu możesz liczyć na profesjonalne wsparcie pracowników. Zespół ERC pomoże Ci znaleźć najlepszy pojazd, który będzie dopasowany do potrzeb kierowcy i pasażerów, a także specyfiki planowanej trasy. Aby sprostać oczekiwaniom i wymaganiom Klientów, w naszej flocie dostępne są różne modele aut premium. Wynajmujemy komfortowe SUV-y, prestiżowe limuzyny, samochody sportowe czy ekonomiczne w grupowej podróży busy.

Poznaj korzyści długoterminowego wynajmu pojazdów

Nasi Klienci oprócz krótkoterminowego wynajmu mogą skorzystać z usług długoterminowego wypożyczenia pojazdów. To idealna opcja zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Zapewniamy elastyczne warunki umowy i dajemy możliwość dopasowania jej do Twoich oczekiwań. W Envio Rental Car cenimy Klientów i chcemy, aby każda ze stron była zadowolona ze współpracy. W związku z tym oferujemy atrakcyjne rabaty dla osób, które zdecydują się na długoterminowy wynajem aut. Dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędzisz pieniądze i ograniczysz wydatki związane z utrzymaniem prywatnej floty samochodowej.

Skorzystaj z dodatkowych udogodnień

Oferta naszej wypożyczalni pojazdów obejmuje szereg dodatkowych usług i udogodnień, dzięki którym jazda autem stanie się jeszcze bardziej przyjemna. Zapewniamy szeroki wybór pakietów ubezpieczeń oraz elastyczne opcje związane z limitem kilometrów i terminem zwrotu samochodu. Dajemy też możliwość wynajmu wyposażenia dodatkowego - fotelików dla dzieci, foteli masujących, bagażnika dachowego i rowerowego czy urządzeń GPS. Mnogość dodatkowych udogodnień sprawia, że dopasujesz konfigurację pojazdu do własnych potrzeb. Gwarantujemy przejrzyste warunki umowy i brak ukrytych opłat, ponieważ zadowolenie Klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Szeroki wybór aut luksusowych - skorzystaj z oferty w Krakowie

Jeśli szukasz luksusowego auta na wynajem w Krakowie, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni. Niezależnie od tego, jaki jest cel Twojej podróży, jesteśmy przekonani o tym, że w Envio Rental Car znajdziesz idealny dla siebie samochód. Dokonaj rezerwacji już dziś i poczuj na własnej skórze komfort podróżowania i prestiż, jaki zapewniają auta premium marki Mercedes.

Kraków Plac Wolnica
Plac Wolnica 13 lok. 10
31-060
Kraków
Port Lotniczy Kraków-Balice
Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
32-083
Balice
Kraków Główny PKP
Pawia 5a
31-154
Kraków
Sukiennice
Rynek Główny 1/3
31-042
Kraków
od 179.00 zł za dzień
od 179.00 zł za dzień
od 239.00 zł za dzień
od 259.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 249.00 zł za dzień
od 309.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 499.00 zł za dzień