ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA - OTRZYMASZ 5% KOD RABATOWY NA PIERWSZY WYNAJEM

 Misją naszej firmy jest zapewnienie Klientom wyjątkowego doświadczenia podróżowania, pełnego komfortu i elegancji oraz dostarczanie aut gwarantujących niezawodność na drodze.

Wybierz najwyższy standard usług ERC!

W ERC doskonale rozumiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do Twoich potrzeb. Dbając o najwyższy standard świadczonych usług, przy wyborze pojazdu zapewniamy szerokie i kompleksowe doradztwo, biorąc pod uwagę Twoje osobiste preferencje. Nasz doświadczony zespół w każdej chwili służy pomocą, by sprostać oczekiwaniom związanym z planowaną przez Ciebie podróżą. By idealnie dostosować się do konkretnych wymagań, w naszej flocie znajdziesz rozmaite modele klasy premium - zarówno luksusowe limuzyny, cenione przez wielu użytkowników SUV-y, jak również kochane przez wytrawnych kierowców auta sportowe.

Odkryj zalety wynajmu długoterminowego dla siebie i Twojej firmy!

Obok standardowego wynajmu krótkoterminowego oferujemy także długoterminowy wynajem samochodów. Stanowi on idealne rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Elastyczne warunki umowy pozwalają dostosować ją do oczekiwań użytkownika jak i potrzeb firmy. Nasze atrakcyjne rabaty pozwolą uzyskać dodatkowe oszczędności i ograniczyć wydatki przedsiębiorców potrzebne na utrzymanie własnej floty samochodowej.

Zachęcamy również do skorzystania z wygodnego systemu rezerwacji, dzięki któremu z łatwością określa się datę wynajmu, preferowany model samochodu, a także wybiera dodatkowe opcje, określone w naszym cenniku.

Dodatkowe udogodnienia podczas jazdy? Zamówisz je w ERC!

Nowoczesny design z atrybutami sportowego auta i cicha praca każdego pojazdu to nie jedyne zalety Mercedesów dostępnych w ERC. W ramach naszej oferty proponujemy także szereg dodatkowych usług oraz udogodnień. Rozmaite pakiety ubezpieczeń, wypożyczenie fotelika dla dziecka, GPS, modeli z fotelami z funkcją masażu - wszystko to zamówisz w naszej wypożyczalni! Przygotowaliśmy także elastyczne opcje dotyczące limitu kilometrów oraz terminu zwrotu pojazdu. Gwarantujemy przejrzystość cen i brak ukrytych opłat. Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa są dla nas najważniejsze!

Doskonałe doświadczenie podróżowania

Jeśli planujesz podróż z wyjazdem z Łodzi lub potrzebujesz samochodu na specjalną okazję, skorzystaj z elastycznej oferty wynajmu samochodów w ERC! Doskonałe doświadczenie podróżowania stanowi kwintesencję świadczonych przez nas usług. Dokonaj rezerwacji już dziś i ciesz się wyjątkowym komfortem oraz luksusem podczas jazdy!

Łódź Sienkiewicza
H.Sienkiewicza 85/87 lok. 8
90-057
Łódź
Dworzec Łódź Fabryczna
Plac Bronisława Sałacińskiego 1
90-001
Łódź
Port Lotniczy Łódź
Gen. S. Maczka 35
94-328
Łódź
Galeria Łódzka
Piłsudskiego 15/23
90-307
Łódź
od 179.00 zł za dzień
od 179.00 zł za dzień
od 239.00 zł za dzień
od 259.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 249.00 zł za dzień
od 309.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 499.00 zł za dzień