ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA - OTRZYMASZ 5% KOD RABATOWY NA PIERWSZY WYNAJEM

Mając na uwadze osoby chętnie przemieszczające się w większym towarzystwie, oferujemy wynajem busa i vana w Poznaniu. Skorzystanie z propozycji naszej wypożyczalni, zapewniającej busy prosto z Poznania, to nie tylko wygoda, ale także pewność, że podróżnych czeka bezpieczny przejazd. Profesjonalizm naszych kierowców, ich doświadczenie oraz umiejętności gwarantują przebycie trasy pozwalające pasażerom skoncentrować się na przyjemności wspólnego spędzania czasu bez martwienia się o kwestie logistyczne.

W ERC luksus spotyka się z praktycznością. Bus na wynajem w Poznaniu oznacza u nas elastyczność korzystania z wysokiej klasy pojazdu, dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Odkryj ekskluzywność podróży w grupie dzięki wynajmowi busa z kierowcą bezpośrednio z Poznania!

Wynajem busa w Poznaniu z kierowcą - wygoda i bezpieczeństwo

Decydując się na wynajem vanów lub busów VIP w Poznaniu z kierowcą, warto postawić na doskonałość. Dostępny w naszej ofercie Mercedes Klasy V stanowi jej synonim. To kwintesencja elegancji i wygody. Ten bezkonkurencyjny w swojej kategorii model na nowo definiuje przestrzeń i podnosi wynajem auta 6- i 7-osobowego czy busa 8-osobowego na wyższy poziom. Szlachetne linie nadwozia i finezja detali w połączeniu z zaawansowaną technologią to wspaniałe zaproszenie do świata samochodów segmentu K.

Wyrafinowanie formy auta zostało osiągnięte dzięki zastosowaniu solidnych materiałów wykończeniowych. W Mercedesie Klasy V znajdują się regulowane siedzenia z rozkładanym podnóżkiem i dodatkowe miejsce na bagaż za kanapą. Automatyczna klimatyzacja, nawigacja na dysku twardym, elektryczne uruchamianie drzwi przesuwnych, aktywny tempomat oraz inne udogodnienia powodują, że wynajem busów osobowych w Poznaniu staje się przyjemnym doświadczeniem nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.

Wypożyczalnia busów - ekskluzywne podróżowanie prosto z Poznania

Wynajem busa w Poznaniu na godziny to niewątpliwie atrakcyjna opcja dla firm planujących przewieźć kluczowych kontrahentów z hotelu na szkolenie, konferencję czy firmową imprezę. Nasza wypożyczalnia samochodów zorganizuje przejazd np. 7-osobowym Mercedesem Klasy V z funkcjonalnym elementem wyposażenia, jakim jest stolik, na którym można postawić laptopa, tablet albo kubek z napojem. Wypożyczenie busa podkreśli prestiżowość poznańskiego wydarzenia branżowego.

Wynajem aut 7-osobowych to także świetna propozycja dla przyjaciół na weekendową eskapadę, jak również na rodzinny wyjazd na wakacje. Przestronne wnętrze, regulowane siedzenia oraz możliwość korzystania z funkcji stolika tworzącego miejsce do spożywania posiłków w czasie jazdy zapewniają wygodę, pozwalając skupić się na celu wyjazdu.

Oferta ERC, obejmująca krótko- i długoterminowy wynajem mikrobusów, także z profesjonalnym kierowcą, umożliwia dostosowanie wyjazdu z Poznania dokładnie do swoich wymagań.

Wynajem busa w Poznaniu - zawsze atrakcyjny cennik ERC!

Współpraca z nami to nie tylko wynajem busa według określonego cennika, ale doznanie wyjątkowej swobody podróżowania.

Nasze pojazdy pojawią się w miejscu dogodnym dla klienta. Do tych szczególnie preferowanych zaliczają się z pewnością takie lokalizacje jak Port Lotniczy Poznań-Ławica, dworce PKP, centrum miasta, okolice Galerii Posnania i Galerii A2.

Doskonale rozumiemy, że podróże biznesowe i wycieczki w gronie bliskich nie powinny obciążać nadmiernie budżetu. Z tego względu nasze pojazdy zapewniają jednocześnie efektywność ekonomiczną. Każdy bus do wynajęcia w Poznaniu charakteryzuje się niskim spalaniem, sprzyjając optymalizacji kosztów oraz dbałości o środowisko.

Zapraszamy do kontaktu! Nasi przedstawiciele z przyjemnością omówią naszą ofertę i przybliżą szczegóły dotyczące interesujących Cię modeli.

Port Lotniczy Poznań-Ławica
Bukowska 285
60-189
Poznań
Dworzec Kolejowy Poznań Główny
Dworcowa 2
61-801
Poznań
Stary Browar
Półwiejska 42
61-888
Poznań
Galeria Posnania
Pleszewska 1
61-136
Poznań
od 179.00 zł za dzień
od 179.00 zł za dzień
od 239.00 zł za dzień
od 259.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 249.00 zł za dzień
od 309.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 499.00 zł za dzień