ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA - OTRZYMASZ 5% KOD RABATOWY NA PIERWSZY WYNAJEM

W prowadzonej przez nas wypożyczalni Mercedesa oferujemy na wynajem luksusowe modele. Skorzystanie z naszych usług jest gwarancją swobodnej i komfortowej podróży w każdych warunkach. Zapewniamy Klientom najwyższej jakości pojazdy oraz wsparcie na wszelkich etapach wynajmu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej floty luksusowych samochodów.

 

Wynajem samochodów osobowych do Inowrocławia

Nasze samochody osobowe zostały starannie wyselekcjonowane, aby sprostać najwyższym oczekiwaniom naszych Klientów. Z wnętrza każdego pojazdu bije aura luksusu, zapewniająca podróżującym pełen komfort nawet podczas najdłuższych tras. Wygodne fotele, doskonale wyciszona kabina, oraz zaawansowane systemy klimatyzacyjne sprawiają, że każda podróż staje się wyjątkowym doświadczeniem. Oferta prowadzonej przez nas wypożyczalni samochodów osobowych obejmuje zasięgiem Inowrocław.

Elegancja w każdym detalu - luksusowe samochody na wynajem

Design naszych samochodów osobowych to perfekcja w zakresie formy i funkcjonalności. Precyzyjne linie, starannie wykończone detale, a także charakterystyczne dla marki elementy, nadają naszym pojazdom niezapomniany wygląd. Niezależnie od tego, na wynajem którego Mercedesa się zdecydujesz, każdy wybór zaskoczy Cię swoją niezawodnością. Nie ważne, czy podróżujesz służbowo, czy planujesz wyjątkową podróż rodziną, nasze samochody osobowe są gotowe podkreślić Twój indywidualny styl jazdy.

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom do naszej oferty dołączyliśmy także możliwość wynajmu samochodu do ślubu parom młodym z Inowrocławia. Ekskluzywne modele doskonale sprawdzą się w dniu, w którym właściwa organizacja i dbałość o szczegóły jest  niezbędna. Dodatkowo proponujemy także modele, które umożliwią przewiezienie gości w komfortowych warunkach.

Wypożyczalnia vanów. Odkryj Inowrocław w swoim ulubionym towarzystwie

Wynajem vana lub busa niedaleko Inowrocławia to nie tylko praktyczne rozwiązanie, to także sposób na podkreślenie wyjątkowości każdej podróży. Niezależnie od jej celu, nasza flota pojazdów stwarza możliwość odkrycia uroków Inowrocławia z klasą i stylem. Wynajem busa to gwarancja wyjątkowej swobody podróżowania. Oferta została dostosowana do najczęstszych potrzeb naszych Klientów, zapewniając im nie tylko komfort, ale także niepowtarzalne wrażenia z podróży.

Wszystkie proponowane w naszej wypożyczalni vany są gwarancją bezpieczeństwa podróżujących oraz konkurencyjności na rynku. Każdy pojazd oferujemy w doskonałym stanie technicznym i ze wszystkimi fabrycznymi udogodnieniami. Skorzystaj z usług wypożyczalni busów i poczuj się wyjątkowo.

Galeria Solna
Wojska Polskiego 16
88-100
Inowrocław
Inowrocław dworzec PKP
Dworcowa
88-110
Inowrocław
Solanki inowrocław
Solankowa 77
88-100
Inowrocław
Inowrocław Stare Miasto
Stare Miasto
88-100
Inowrocław

Wynajem długoterminowy aut

Dłuższe wyprawy to żadna przeszkoda przy wypożyczeniu samochodu. Oferujemy wynajem długoterminowy aut Klientom z Inowrocławia. Nasza flota jest doskonale zaopatrzona, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się wysokim standardem przez długi czas. Chcąc zapewnić wyjątkowy komfort naszym Klientom, proponujemy stałe wsparcie na każdym etapie współpracy. Dodatkowo umożliwiamy także wynajem aut za gotówkę, dzięki czemu cały proces transakcji przebiegnie szybko i bezproblemowo. Niezależnie od wyboru, każdy samochód jest regularnie poddawany przeglądom i konserwacji, co sprawia, że w trasie są one pewne i bezpieczne. Sprawdź naszą wypożyczalnię samochodów niedaleko Inowrocławia. Cennik wraz ze szczegółowymi danymi znajduje się pod wybranymi modelami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i do skontaktowania się z naszymi przedstawicielami, którzy dokładnie omówią każdy z interesujących Cię modeli i odpowiedzą na wszelkie pytania. Dokonaj wynajmu samochodu w naszej wypożyczalni aut i ciesz się wyjątkowym komfortem podróży!

od 179.00 zł za dzień
od 179.00 zł za dzień
od 239.00 zł za dzień
od 259.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 249.00 zł za dzień
od 309.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 499.00 zł za dzień