Jagiellońska 21,85-097 Bydgoszcz
Jagiellońska 21,85-097 Bydgoszcz
Lotnisko Bydgoszcz
Zwrot i odbiór w innym miejscu (indywidualna wycena)
Jagiellońska 21,85-097 Bydgoszcz
Jagiellońska 21,85-097 Bydgoszcz
Lotnisko Bydgoszcz
Zwrot i odbiór w innym miejscu (indywidualna wycena)

O nas

Wypożyczalnia samochodów klasy premium

Profesjonaliści doświadczeni w transporcie

Jako spółka transportowa działamy na rynku już 7 lat, a dziesiątki tysięcy pokonanych kilometrów, zamieniliśmy na cenne doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu procesami spedycyjnymi.

 

Dzisiaj otwieramy się również na Ciebie. Stworzyliśmy wypożyczalnię samochodów z segmentu premium, aby pomóc Ci szybko i bezpiecznie dojechać w wybrane miejsce.

 

ERC powstało dlatego, że rozumiemy jak ważną częścią Twojego stylu życia jest dobry wizerunek. Oddajemy do Twojej dyspozycji samochody z segmentu premium. Rozsiądź się wygodnie na tylnej kanapie lub za kierownicą, a my zajmiemy się resztą.

 

Wybierz samochód i ruszaj do celu

Cenimy Twój czas, dlatego przygotowując naszą usługę, zadbaliśmy o to, aby proces rezerwacji samochodu przebiegał szybko. Wystarczy zapoznać się z naszą flotą, wybrać samochód i już za chwilę możesz cieszyć się jazdą w komfortowych warunkach.

Co oferujemy

Usługi dodatkowe

  • Nawigacja GPS
  • Fotelik
  • Bagażnik dachowy
  • Bagażnik rowerowy dachowy
  • Ładowarka samochodowa
  • Lodówka samochodowa
  • Zawodowy kierowca

Z nami czas płynie szybciej

Podróż z punktu A do B nie musi być nudna. Rozsiądź się wygodnie za kierownicą nowego luksusowego samochodu i daj się ponieść przygodzie. Wybieraj z szerokiego wachlarza usług dodatkowych, dostosuj samochód do własnych wymagań i jedź tak, jak Ci wygodnie.

Nasze pojazdy czekają na Ciebie

Zapewnimy komfort
niezależnie od warunków

Nasza flota składa się z solidnych i bezpiecznych samochodów z segmentu premium. Dzięki temu możesz podróżować komfortowo i bez dodatkowych zmartwień.

Wynajmij pojazd

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK