ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA - OTRZYMASZ 5% KOD RABATOWY NA PIERWSZY WYNAJEM

Voucher na wynajem auta - podaruj podróż, która na długo zapisze się w pamięci!

Karta podarunkowa ERC jest znakomitą okazją do zaproszenia obdarowanej nią osoby w podróż autem będącym synonimem wyrafinowanego stylu oraz komfortu. Zapewnij bliskiej Ci osobie niezapomnianą wyprawę, ofiarowując jej możliwość wyboru spośród najnowocześniejszych i najbardziej ekskluzywnych samochodów na rynku. Romantyczny wypad za miasto we dwoje, uroczyste obchody jubileuszu czy ważny wyjazd służbowy - niezależnie od okazji nasze pojazdy gwarantują stylowość oraz bezpieczeństwo.

 

Efektowne modele tworzące flotę Envio Rental Car łączą w sobie imponujące osiągi, unikatowy design i osiągnięcia najnowocześniejszych technologii. Właśnie dlatego zarówno osoby zasiadające za kierownicą, jak i pasażerowie odbędą nimi podróż, która na długo pozostanie w ich pamięci.

Karta podarunkowa ERC - klucz do niepowtarzalnych przeżyć!

Voucher z ERC na wynajem samochodu w Łodzi jest symbolicznym kluczem do niepowtarzalnych przeżyć. Nasza wypożyczalnia dysponuje między innymi ekskluzywnymi limuzynami, przestronnymi SUV-ami i szybkimi samochodami sportowymi. Dlatego w Envio Rental Car z pewnością znajdzie się model, który świetnie odzwierciedli charakter i idealnie trafi w preferencje obdarowanej voucherem osoby.

Wyjątkową kartę podarunkową ERC wygodnie nabędzie się na dowolną kwotę i można ją wykorzystać w ciągu roku od daty zakupu. By podkreślić jej prestiżowy charakter dostarczymy ją w eleganckiej formie prezentowej lub na wskazany adres e-mail. Istnieje ponadto atrakcyjna opcja wykorzystania vouchera w ramach wynajmu auta. Po wpisaniu jednorazowego kodu, uzyska się obniżkę ceny o sprezentowaną wartość.

Postaw na sprawdzoną wypożyczalnię, jaką jest Envio Rental Car! Cieszymy się licznymi rekomendacjami Klientów, którzy chętnie ponownie korzystają z naszych usług. 

Zapraszamy do kontaktu! W każdej chwili jesteśmy gotowi zaprezentować szczegóły naszej bogatej oferty.

Dworzec Łódź Fabryczna
Plac Bronisława Sałacińskiego 1
90-001
Łódź
Port Lotniczy Łódź
Gen. S. Maczka 35
94-328
Łódź
Galeria Łódzka
Piłsudskiego 15/23
90-307
Łódź
od 179.00 zł za dzień
od 179.00 zł za dzień
od 239.00 zł za dzień
od 259.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 249.00 zł za dzień
od 309.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 499.00 zł za dzień