ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA - OTRZYMASZ 5% KOD RABATOWY NA PIERWSZY WYNAJEM

Gwarantujemy szeroki wybór spośród różnych modeli ekskluzywnych samochodów. Nasz voucher zapewni wyjątkowe doświadczenie jazdy w luksusowych warunkach. Można go wykorzystać z okazji rocznic, urodzin czy planując romantyczne weekendy. Renomowana marka pojazdu doda splendoru każdej podróży!

Podaruj voucher i niezwykłą przejażdżkę luksusowym autem!

Envio Rental Car zapewnia wygodę oraz elastyczność w dostępie do wysokiej jakości usług wynajmu samochodów. Nasz voucher może zostać nabyty na dowolną kwotę i jest ważny aż przez rok od daty zakupu. Na życzenie Klienta przesyłamy go na wskazany adres mailowy lub dostarczymy wersję prezentową. Istnieje również możliwość wykorzystania vouchera w związku z wynajem auta. Wystarczy wówczas wpisać jednorazowy kod, który obniży cenę wynajmu o wartość wskazaną na voucherze.

W Envio Rental Car oddajemy do dyspozycji szeroki wybór luksusowych samochodów, które dostarczą niezapomnianych wrażeń z jazdy. Nasza flota obejmuje limuzyny, SUV-y, crossovery oraz luksusowe vany. Voucher podarunkowy może być wykorzystany na dowolny pojazd dostępny w naszej ofercie.

Gdynia Centrum
Gdynia
Centrum
Dworzec PKP Gdynia Główna
Plac Konstytucji 1
81-354
Gdynia
Galeria Klif
Aleja Zwycięstwa 256
81-525
Gdynia

Niepowtarzalne doświadczenie dynamicznej jazdy dla fanów motoryzacji!

Sprezentuj niesamowitą przyjemność kierowania luksusowym autem. To jedyne w swoim rodzaju doświadczenie dynamicznej jazdy o wysokich osiągach. Wybierz ofertę Envio Rental Car, by testować możliwości najlepszych modeli. Wykorzystaj voucher na samochód, by uczcić wyjątkowe okazje, podkreślając ich znaczenie i wyjątkowość.

W razie jakichkolwiek wątpliwości z przyjemnością przybliżymy zasady sprzedaży vouchera oraz niuanse wynajmu pojazdów, a także podamy wszystkie niezbędne informacje. Zachęcamy do kontaktu!

od 179.00 zł za dzień
od 179.00 zł za dzień
od 239.00 zł za dzień
od 259.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 249.00 zł za dzień
od 309.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 499.00 zł za dzień