ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA - OTRZYMASZ 5% KOD RABATOWY NA PIERWSZY WYNAJEM

Nasz specjalny voucher skrywa w sobie tajemnicę niezapomnianych przeżyć podróży klasą premium. Z Envio Rental Car zaprosisz obdarowaną nim osobę za kierownicę ekskluzywnego samochodu, który jest oznaką prestiżu oraz synonimem nieprzeciętnej przyjemności jazdy!

Voucher na wynajem luksusowego auta - znakomity pomysł na niezapomniany prezent!

Osoba, której podarowany zostanie voucher, zyskuje możliwość wyboru dowolnego pojazdu z naszej bogatej oferty. Niezależnie od okazji - romantycznego weekendu we dwoje, szalonego wieczoru panieńskiego czy wyjazdu biznesowego - samochody z ERC zapewnią niepowtarzalne chwile zarówno kierowcy, jak i pasażerom.

Flota Envio Rental Car powstała specjalnie z myślą o miłośnikach szyku i najwyższego komfortu. Od limuzyn po SUV-y i auta sportowe - każdy nasz samochód łączy w sobie doskonałe osiągi z nowoczesnym i oryginalnym designem. Skorzystanie z usług ERC to fantastyczne wrażenia na drodze i jednocześnie gwarancja kompleksowej obsługi oraz profesjonalnego podejścia do Klienta na każdym etapie współpracy.

Wygoda i elastyczność korzystania z usług wynajmu auta we Wrocławiu

Voucher na wynajem auta we Wrocławiu to nie tylko prezent, ale również symboliczny klucz do świata luksusu i elegancji. Można go nabyć na dowolną sumę i wykorzystać w ciągu roku od daty zakupu. Dostarczymy go na wskazany adres e-mail lub w eleganckiej wersji prezentowej, podkreślając jego prestiżowy charakter. Co więcej, istnieje również możliwość wykorzystania vouchera w ramach wynajmu auta. Posiadacz wprowadza wówczas jednorazowy kod, aby uzyskać cenę obniżoną o wartość karty podarunkowej. 

Nasi doradcy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, dlaczego Envio Rental Car to niekwestionowany lider w kwestii wynajmu luksusowych samochodów we Wrocławiu!

Wrocław Pl.Solny
Pl.Solny 14 lok. 3
50-062
Wrocław
Dworzec Wrocław Główny
Piłsudskiego 105
50-085
Wrocław
Port Lotniczy Wrocław
Graniczna 190
54-530
Wrocław
Magnolia Park
Legnicka 58
54-204
Wrocław
od 179.00 zł za dzień
od 179.00 zł za dzień
od 239.00 zł za dzień
od 259.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 249.00 zł za dzień
od 309.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 499.00 zł za dzień