ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA - OTRZYMASZ 5% KOD RABATOWY NA PIERWSZY WYNAJEM

Wybierając Mercedesa z naszej floty, nie tylko podarujesz drugiej osobie komfortowy i niezawodny pojazd, ale także doświadczenie jazdy w otoczeniu wszechobecnego prestiżu. Przenieś przyjemność podróżowania na nowy poziom, otwierając drzwi do świata ponadczasowego luksusu oferowanego przez samochody marki premium.

Niezapomniane wrażenia z samochodami premium

Wyjątkowe okazje istnieją po to, aby je celebrować! Niezależnie od tego, czy poszukujesz prestiżowego samochodu na romantyczną wycieczkę, podróż służbową, czy zwariowany wypad ze znajomymi, to podarunek w postaci vouchera zagwarantuje obdarowanemu niezapomniane chwile. Osoba, której postanowisz sprawić taki prezent, będzie mogła wybrać dowolne auto z naszej rozbudowanej floty. Dzięki temu spełnimy oczekiwania wszystkich miłośników szyku, elegancji i niezmierzonej wygody za kierownicą, a każdy kilometr pokonanej trasy stanie się niepowtarzalnym doświadczeniem.

Oferujemy bogaty wybór pojazdów marki premium: od luksusowych limuzyn, przez sportowe auta, aż po ergonomiczne SUV-y. Każdy samochód dostępny w wypożyczalni ERC stanowi wyraz najwyższego komfortu i standardów bezpieczeństwa, zapraszając do podróży pełnej ekscytujących wrażeń. Nowoczesny profil i prestiżowe wnętrze z licznymi udogodnieniami stanowią kwintesencję największego wyrafinowania, jakie możesz podarować bliskiej osobie.

Vouchery na wynajem w Warszawie

Zaproś członka rodziny lub znajomego do atrakcyjnego świata pojazdów marki premium, wybierając voucher na wynajem auta w Warszawie. Możesz przeznaczyć na niego dowolną sumę, a na wykorzystanie będziesz miał cały rok od dnia zakupu. W zależności od preferencji dostarczymy Ci go w wiadomości na wskazany adres e-mail lub w tradycyjnej wersji prezentowej. Wystarczy odwiedzić naszą witrynę internetową i postępować zgodnie z instrukcjami, aby nabyć wyjątkowy prezent, który zachwyci obdarowanego innowacyjnymi możliwościami jazdy.

Zespół ERC oferuje kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania na miarę indywidualnych potrzeb.

Warszawa Domaniewska
Domaniewska 37
02-672
Warszawa
Dworzec Centralny PKP
al. Jerozolimskie 54
00-019
Warszawa
Lotnisko Chopina
Żwirki i Wigury 1
02-143
Warszawa
Port Lotniczy Warszawa-Modlin
Generała Wiktora Thommée 1a
05-102
Nowy Dwór Mazowiecki
od 179.00 zł za dzień
od 179.00 zł za dzień
od 239.00 zł za dzień
od 259.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 249.00 zł za dzień
od 309.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 499.00 zł za dzień