ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA - OTRZYMASZ 5% KOD RABATOWY NA PIERWSZY WYNAJEM

Podaruj wyjątkowe chwile

Z myślą o mieszkańcach Gdańska i jego okolic, stworzyliśmy ofertę, która łączy wygodę z dostępnością. Oferujemy dostarczenie wybranego samochodu pod wskazany adres, co sprawia, że nasz bon na wynajem samochodu jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla lokalnych mieszkańców, jak i osób odwiedzających Trójmiasto. Dzięki temu korzystanie z naszych usług jest bezproblemowe, a każdy wynajem to gwarancja luksusu i komfortu.

Wartość vouchera na wynajem auta w Gdańsku można dostosować do indywidualnych potrzeb, a jego ważność – rok od daty zakupu – zapewnia swobodę w realizacji bonu. Voucher jest dostępny w formie elektronicznej wysyłanej na e-mail, jak również w wersji papierowej dla miłośników tradycyjnych rozwiązań.

Odkryj luksusowe modele Mercedesów dzięki bonom na auto

Voucher na wynajem samochodu to idealny prezent na każdą okazję. Sprezentuj możliwość doświadczenia jazdy luksusowym pojazdem i przetestowania różnych modeli z naszej floty. Znajdź wyjątkowy pojazd i uszczęśliw obdarowywanego. Do Twojej dyspozycji oddajemy ekskluzywne limuzyny, dynamiczne SUV-y i sportowe coupé – każdy typ reprezentuje najwyższy standard i jest wyznacznikiem innowacyjnego podejścia do motoryzacji.

Poznaj zalety voucherów od ERC

Wybierając nasz bon na samochód w Gdańsku, dajesz bliskim szansę na przeżycie niezapomnianych chwil za kierownicą pojazdu klasy premium. Sprezentowane doświadczenie, to wyjątkowe wrażenia z jazdy i dostęp do najnowocześniejszych technologii motoryzacyjnych. Spraw przyjemność miłośnikowi samochodów lub obdaruj najbliższą osobę przejazdami pełnymi elegancji i komfortu.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem sprzedaży naszych voucherów oraz zasadami wynajmu pojazdów, aby doświadczyć najwyższego standardu usług, który oferujemy.

Forum Gdańsk
Targ Sienny 7
80-806
Gdańsk
Galeria Bałtycka
Aleja Grunwaldzka 141
80-264
Gdańsk
Ulica Długa w Gdańsku
Długa 67/68
80-831
Gdańsk
Lotnisko Gdańsk
Juliusza Słowackiego 200
80-298
Gdańsk
od 179.00 zł za dzień
od 179.00 zł za dzień
od 239.00 zł za dzień
od 259.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 249.00 zł za dzień
od 309.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 499.00 zł za dzień