ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA - OTRZYMASZ 5% KOD RABATOWY NA PIERWSZY WYNAJEM

Voucher na samochód dostarczany do Torunia jest doskonałym pomysłem na prezent z okazji urodzin czy jubileuszu, ale także wartościową formą podziękowania w uznaniu dla kontrahenta albo współpracownika. Nasze vouchery zapewniają nie tylko dostęp do najwyższej klasy pojazdów, ale także gwarantują elastyczność i wygodę w korzystaniu z usług naszej wypożyczalni.

Voucher na wynajem luksusowego auta w Toruniu

Flota Envio Rental Car to prawdziwa gratka dla wielbicieli stylowości i elegancji. Od limuzyn, po SUV-y i vany – każdy pojazd w naszej ofercie łączy w sobie doskonałe osiągi z oryginalnym designem. Wypożyczając u nas auto, zyskuje się pewność, że otrzyma się zarazem kompleksową obsługę i profesjonalne podejście na każdym etapie współpracy. Zespół naszych specjalistów jest gotowy, by sprostać najwyższym wymaganiom klienta i zapewnić jedyną w swoim rodzaju podróż od momentu pierwszego kontaktu z naszą wypożyczalnią, aż do przysłowiowego zwrotu kluczyków.

Osoba będąca w posiadaniu vouchera może wybrać dowolny pojazd z naszej bogatej oferty i cieszyć się luksusowym doświadczeniem podróżowania dokładnie tak, jak sobie to wymarzyła. Bez względu na okazję – wieczór panieński, romantyczny weekend czy wyjazd biznesowy – współpraca z Envio Rental Car sprawi, że chwile za kierownicą pozostawią niezatarte wspomnienia.

Pomysł na elegancki prezent – voucher na samochód w Toruniu

Zyskaj dostęp do najnowszych modeli jednej z najlepiej rozpoznawalnych marek na świecie i doświadcz jednocześnie obsługi na najwyższym poziomie! Nasze grono specjalistów zadba o każdy detal, zapewniając nie tylko wygodę podróży, ale także poczucie wyjątkowości i prestiżu.

Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, dlaczego Envio Rental Car to najlepszy wybór w kwestii wynajmu auta! Nasz voucher na samochód w Toruniu można nabyć na dowolną sumę i wykorzystać w przeciągu roku od daty zakupu. Dostosujemy się do Twoich preferencji, dostarczając go na życzenie na wskazany adres e-mail lub w eleganckiej wersji prezentowej. Istnieje możliwość wykorzystania vouchera także w ramach wynajmu auta. Wystarczy wówczas wprowadzić jednorazowy kod, aby uzyskać cenę obniżoną o wartość wskazaną na karcie podarunkowej. 

Przekonaj się, że Envio Rental Car zapewnia nie tylko luksusowe auta, ale także wspaniałe doświadczenie wyjątkowego podróżowania!

Dworzec PKP Toruń Główny
Kujawska 1
87-100
Toruń
Galeria Copernicus
Żółkiewskiego 15,
87-100
Toruń
Dworzec autobusowy Arriva
Dąbrowskiego 8-24
87-100
Toruń
Motoarena im. Mariana Rosego w Toruniu (MOSiR)
Pera Jonssona 7
87-100
Toruń
od 179.00 zł za dzień
od 179.00 zł za dzień
od 239.00 zł za dzień
od 259.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 249.00 zł za dzień
od 309.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 499.00 zł za dzień