Kampery

Przygotowaliśmy flotę kamperów klasy premium, spełniających najśmielsze oczekiwania klientów podczas dalekich podróży. Już pierwszy krok w tym luksusowym wnętrzu przeniesie Cię w wymarzoną, nieograniczoną wyprawę do zakątków Europy oraz Polski. Przygotowane przez nas modele Hymer poradzą sobie z każdym dystansem, a Twój wypoczynek przebiegnie komfortowo, pomyślnie i zostanie w pamięci na długie lata. Nasz proces rezerwacji domów na kółkach jest tak intuicyjny i prosty, że czas pakować walizki.

Z myślą o komforcie
w czasie podróżowania

Znudzeni nieustannym wypoczynkiem w jednym miejscu staramy się szukać alternatyw, które umożliwią w pełni komfortowe zwiedzanie przeróżnych terenów z dużą ilością bagażu. Wynajem kamperów jest odpowiedzią na dzisiejsze czasy. Praca zdalna połączona z wypoczynkiem, urlop z dziećmi na łonie natury, a także romantyczna przygoda po europejskich stolicach tylko we dwoje. Wybierając model Hymer z segmentu premium masz pewność bezpieczeństwa i komfortu. Nasze 4-osobowe kampery, wyposażone są w dwa duże i niezwykle wygodne łóżka. Niewielkich rozmiarów łazienka oferuje przestronny prysznic, toaletę, umywalkę oraz niezliczoną ilość schowków. W pełni wyposażona kuchnia pozwoli na przygotowanie posiłków, a jeśli nie wyobrażasz sobie rozpoczęcia dnia bez pysznej kawy w wyposażeniu znajdziesz ekspress do kawy marki KRUPS, jak w luksusowym hotelu.

Pełna mobilność

Niezależnie od miejsca, zawsze możesz cieszyć się komfortem bez konieczności organizowania noclegów. W Polsce i Europie znajdziesz bogatą ofertę miejsc kempingowych, w których można odpocząć wspólnie z innymi zwolennikami tej formy wypoczynku.

Bogate wyposażenie

Doskonale rozdysponowana przestrzeń sprawia wrażenie pokoju hotelowego. Wyodrębniona przestrzeń sypialniana, zapewni dobry sen. Jadalnia pozwoli cieszyć się wspólnymi posiłkami. W sporej części bagażowej znajdziecie meble ogrodowe,czy grill gazowy, które pozwolą na zaaranżowanie przestrzeni na zewnątrz. Kampery wyposażone są także w bagażnik rowerowy, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć ze sobą cztery jednoślady.

Całkowita prywatność

Rolety zaciemniające na każdej z szyb oraz grube, izolowane ściany pozwolą w pełni skupić się na wieczornym odprężeniu.

Bezpieczeństwo
na drodze

Aktywne systemy odległości oraz kamera cofania doskonale spisują się w kontekście prowadzenia sporych rozmiarów samochodu. Kamper wyposażony jest również w nawigację oraz system audio, który można zintegrować ze smartfonem. Jeśli podróżujesz z małymi dziećmi, niezbędny jest także system isofix, w który wyposażyliśmy Hymera B 600.

Możliwość
podróżowania ze zwierzakami

Koniec z długotrwałym szukaniem hoteli akceptujących zwierzęta. Kampery wyposażone w legowiska gwarantują wygodną i bezpieczną podróż dla naszych pupili. Po każdym wynajmie zlecamy profesjonalne sprzątanie, które nie pozostawi śladu po czworonogach.

Znakomity design

Prócz funkcjonalności, nie zapominamy również o wyglądzie. Wynajem kamperów Hymer to gwarancja estetyki zarówno w przypadku karoserii, jak i wnętrza samego pojazdu. Kierowca kampera nie odczuje większej różnicy, jak w samochodzie osobowym - wygodny wentylowany fotel, wielofunkcyjna kierownica przeniesione wprost z Mercedesów.

Komfort prowadzenia gwarancją bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo wszystkich uczestników wycieczki zawsze leży w rękach jednego kierowcy. Wyposażenie naszych kamperów gwarantuje całkowite wspomaganie w czasie jazdy, dzięki czemu prowadząca pojazd osoba będzie mogła w pełni skupić się na sytuacji panującej na drodze. Znakomita widoczność spowodowana obecnością reflektorów HYMER LED, system sterowania głosem MBUX, automatyczna skrzynia biegów i wielofunkcyjna kierownica – to elementy w znacznym stopniu poprawiające komfort prowadzenia i redukujące poziom zmęczenia kierowcy. Do tego dochodzą wygodne i w pełni ergonomiczne fotele, dzięki którym prowadzący pojazd nie odczuwa żadnego dyskomfortu powiązanego z bólem pleców.

Kampery

Karawaning w połączeniu z luksusem – to możliwe!

Podróżowanie kamperami od zawsze kojarzyło się z niezależnością. Teraz może być ono jeszcze wygodniejsze, a to dzięki niesamowitemu wyposażeniu wszystkich kamperów, dostępnych w naszej flocie. Przestronna łazienka z dostępem do ciepłej wody, kuchenka gazowa z trzema palnikami oraz odpoczynek na wygodnym łóżku w towarzystwie dowolnie sterowanego oświetlenia LED – to cechy niewątpliwie przeważające nad konkurencją i gwarantujące luksus przez cały okres pobytu. Do tego dochodzi obecność markizy dachowej, mogącej przydać się podczas upalnych dni spędzonych nad wodą.

Podróżuj tak jak zechcesz z nowymi kamperami Mercedesa

Jeśli chodzi o wynajem kamperów, cennik nie jest zbytnio wygórowany. To znacznie bardziej atrakcyjna propozycja aniżeli nieustanna zmiana hoteli w celu zwiedzenia nowych miejsc. Znajdujące się w naszej ofercie Mercedesy Hymer B580 oraz B600 gwarantują niezapomniane przeżycia wynikające z podróży, a także zapewniają niezmienny poziom luksusu na każdym etapie wycieczki.

Wynajmij kampera

Mercedes Hymer B580
od 950.00 zł za dzień
Mercedes Hymer B600
od 950.00 zł za dzień

Filmy instruktażowe

Poniżej znajdziecie Państwo kilka filmów instruktażowych, na których umieszczony został dokładny opis użytkowania kamperów wraz z przedstawieniem pełnego zakresu ich możliwości. Ich obejrzenie wiąże się z uzyskaniem odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, a w trakcie użytkowania kampera, najemca nie da się zaskoczyć żadną z ukrytych wewnątrz kampera funkcji.

Klimatyzacja części mieszkalnej
Butla LPG + tankowanie
Bagażnik rowerowy