ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA - OTRZYMASZ 5% KOD RABATOWY NA PIERWSZY WYNAJEM

Oferowane busy na wynajem to nie tylko kwintesencja wygody i klasycznej elegancji, ale także niezrównanego bezpieczeństwa. Wyruszając w trasę naszymi nowoczesnymi Mercedesami Klasy V, nie musisz martwić się o kwestie związane z logistyką. Zespół ekspertów i doświadczonych kierowców Envio Rental Car dopilnuje, aby wyjazd pozostawił po sobie wyłącznie znakomite wspomnienia. 

Nowy wymiar podróżowania z vanami klasy premium

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi Klienci podróżują w różnych celach. Oferowane Mercedesy Klasy V to ekskluzywne vany, które zapewnią niezapomniany poziom komfortu w każdych okolicznościach. Doskonale sprawdzą się podczas rodzinnego wyjazdu na wakacje i kilkudniowego wypadu z przyjaciółmi, pozwalając rozkoszować się luksusowym wnętrzem i licznymi udogodnieniami podczas dłuższej trasy. Wygodne siedzenia z opcją regulacji, dodatkowe miejsca na bagaż i rozkładane stoliki zagwarantują doskonałą wygodę, wprowadzając pasażerów w kojącą atmosferę wypoczynku. 

Wynajem naszych ekskluzywnych vanów zrobi niezapomniane wrażenie na strategicznych partnerach i kontrahentach firmy, tworząc komfortową atmosferę sprzyjającą owocnym rozmowom biznesowym. Nowoczesne technologie, najwyższej jakości materiały na siedzeniach i automatyczna klimatyzacja wniosą nieco nieśmiertelnego szyku do ważnej konferencji i przyjęcia firmowego. 

Wynajem busa premium z kierowcą - profesjonalizm i bezpieczeństwo 

Dbając o najwyższy poziom komfortu i luksusu nie zapominamy także o kwestiach związanych z bezpieczeństwem. Oferujemy wynajem busa premium z doświadczonym kierowcą, pozwalając Klientom całkowicie skoncentrować się na celu podróży. W naszym zespole znajdują się profesjonaliści o wysokich kwalifikacjach i wyróżniający się doskonałymi umiejętnościami jazdy. Przykładamy wagę do detali, szczegółowo planując trasę, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą martwić o zagadnienia związane z logistyką i bezpieczeństwem. 

Dopilnowaliśmy, aby oferowane pojazdy marki premium cechowały się wydajnością i niskim spalaniem. Dzięki temu nasze nowoczesne i ekologiczne Mercedesy zapewnią wykwintną i bezstresową podróż każdej osobie spragnionej wyjątkowych wrażeń. 

Wrocław Pl.Solny
Pl.Solny 14 lok. 3
50-062
Wrocław
Dworzec Wrocław Główny
Piłsudskiego 105
50-085
Wrocław
Port Lotniczy Wrocław
Graniczna 190
54-530
Wrocław
Magnolia Park
Legnicka 58
54-204
Wrocław
od 179.00 zł za dzień
od 179.00 zł za dzień
od 239.00 zł za dzień
od 259.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 249.00 zł za dzień
od 309.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 499.00 zł za dzień