ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA - OTRZYMASZ 5% KOD RABATOWY NA PIERWSZY WYNAJEM

Jesteśmy wypożyczalnią samochodów klasy premium. Oferujemy luksusowe auta, które doskonale sprawdzą się podczas uroczystości, przyjęcia weselnego i podróży poślubnej. Nasze pojazdy pochodzą od renomowanych marek, a ich elegancki styl spełni oczekiwania zarówno Pary Młodej, jak i zaproszonych Gości. Każde auto do ślubu w ofercie gwarantuje wyjątkową podróż, stanowiąc szykowne dopełnienie ślubnej aranżacji. 

Auto do ślubu wyrazem luksusu i wyjątkowości chwili

Jako doświadczony zespół profesjonalistów najbardziej cenimy niepowtarzalność każdej chwili, a jej wyrazem są nasze Mercedesy klasy premium. Wiemy, że tak szczególnej okazji, którą jest ceremonia ślubna, powinien towarzyszyć luksusowy i wygodny samochód do ślubu. Zmieniamy sny w rzeczywistość, oferując zarówno eleganckie limuzyny, klasyczne sedany, jak i szykowne crossovery. Nasze pojazdy to reprezentanci najlepszej marki, dzięki czemu Państwo Młodzi mają do wyboru usługi zgodne najwyższymi standardami w branży motoryzacyjnej.

Każde nowoczesne auto do ślubu, które oferujemy w Toruniu, doda prestiżu uroczystości swoim wspaniałym designem i innowacyjnymi rozwiązaniami. Wszystkie pojazdy w wypożyczalni wyróżniają się korzystnym stosunkiem jakości do ceny, zachęcając do ekscytującego wyjazdu. 

Elastyczny wynajem na miarę indywidualnych potrzeb

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dbając o to, aby nasze usługi stanowiły kwintesencję ponadczasowej wygody. Oferujemy kompleksowe wsparcie zespołu na każdym etapie współpracy, a bogate doświadczenie i ekspercka wiedza czynią z nas sprawdzonego partnera w realizacji najśmielszych przedsięwzięć. Dzięki profesjonalnemu podejściu nasi Klienci mogą czerpać pełną przyjemność z podróży, mając pewność, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. 

Samochód do ślubu i na wesele będzie wspaniale prezentował się na tle dekoracji i zapewni niezapomniane wrażenia w dniu uroczystości. Nasze Mercedesy są także nieodłącznym elementem pamiątkowych zdjęć, dodając wyrafinowania sesji fotograficznej. W połączeniu ze wspaniałymi zabytkami i zjawiskowymi budynkami, których w Toruniu jest co niemiara, tworzą szczególną atmosferę. 

Zapraszamy do kontaktu, w celu omówienia szczegółów. Wynajem samochodu na ślub w Toruniu to atrakcyjna oferta dla Państwa Młodych, którym zależy na wysokiej jakości i miłych wspomnieniach. Zadbamy o każdy szczegół, pozwalając uczestnikom skoncentrować się na magii wydarzenia i radosnej zabawie. 

Dworzec PKP Toruń Główny
Kujawska 1
87-100
Toruń
Galeria Copernicus
Żółkiewskiego 15,
87-100
Toruń
Dworzec autobusowy Arriva
Dąbrowskiego 8-24
87-100
Toruń
Motoarena im. Mariana Rosego w Toruniu (MOSiR)
Pera Jonssona 7
87-100
Toruń
od 179.00 zł za dzień
od 179.00 zł za dzień
od 239.00 zł za dzień
od 259.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 249.00 zł za dzień
od 309.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 499.00 zł za dzień