ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA - OTRZYMASZ 5% KOD RABATOWY NA PIERWSZY WYNAJEM

Nasza wypożyczalnia oferuje szeroki wybór ekskluzywnych modeli auta do ślubu w Gdyni. Z pewnością spełnią one oczekiwania zarówno Pary Młodej, jak i weselnych Gości. Niezależnie od indywidualnych preferencji oraz wymagań, dostarczane przez nas pojazdy, zaliczane do najlepszych marek na świecie, zapewnią niezapomnianą podróż oraz dodadzą wyjątkowego blasku oprawie ceremonii.

Luksusowe auto do ślubu w Gdyni, podkreślające wyjątkowość ceremonii

Zespół profesjonalistów Envio Rental Car zadba o to, by dzień zawarcia związku małżeńskiego stał się niepowtarzalnym wydarzeniem, które złotą literą zapisze się w pamięci uczestników na długie lata. Niezależnie od tego, czy marzeniem Państwa Młodych jest elegancka limuzyna czy stylowy crossover, wynajem samochodu do ślubu w korzystnej cenie z naszej wypożyczalni będzie jego idealnym spełnieniem. Każdy oferowany przez nas model to dzieło sztuki motoryzacyjnej. Bez wątpienia warto zamówić auto na wesele w Gdyni, które będzie stylowe, nowoczesne, a przede wszystkim bezpieczne.

Gdynia Centrum
Gdynia
Centrum
Dworzec PKP Gdynia Główna
Plac Konstytucji 1
81-354
Gdynia
Galeria Klif
Aleja Zwycięstwa 256
81-525
Gdynia

Wynajem samochodu do ślubu - idealna oprawa ceremonii w Gdyni

Zdecydowanie się na wynajem samochodów ślubnych z ERC to postawienie na pełen komfort. Nasza wypożyczalnia samochodów na ślub w Gdyni gwarantuje najwyższą jakość obsługi, dbając o maksymalną satysfakcję naszych Klientów. Planując wynajem samochodu wesele, dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi można mieć pewność, że podróż będzie przebiegała wygodnie oraz zgodnie z planem. 

Prestiżowe Mercedesy rewelacyjnie sprawdzą się zarówno w dniu ceremonii ślubnej, jak i podczas sesji fotograficznej. Dzięki szalenie efektownemu designowi zapewnią uroczysty klimat i stworzą oryginalne tło pamiątkowych zdjęć.

Zapraszamy do kontaktu! Przedstawimy atrakcyjną ofertę na wynajem samochodu na ślub, z gwarancją korzystnej ceny. W Gdyni zatroszczymy się o każdy detal i sprawimy, aby ten wielki dzień stał się wyjątkowy!

od 179.00 zł za dzień
od 179.00 zł za dzień
od 239.00 zł za dzień
od 259.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 249.00 zł za dzień
od 309.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 499.00 zł za dzień