ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA - OTRZYMASZ 5% KOD RABATOWY NA PIERWSZY WYNAJEM

Jako wypożyczalnia samochodów premium oferujemy wynajem pojazdów najwyższej klasy. Nasze ekskluzywne Mercedesy zapewnią wygodę podczas podróży na miejsce ceremonii i do sali weselnej, a także będą wspaniale prezentować się na tle dekoracji. 

Luksusowe samochody do ślubu

Luksusowe samochody marki premium idealnie podkreślą uroczystość chwili, dodając ślubnej oprawie wyjątkowego szyku. Dysponujemy rozbudowaną flotą nowoczesnych i prestiżowych pojazdów, dzięki czemu spełnimy oczekiwania zarówno Pary Młodej, jak i zaproszonych gości. Nasze ekskluzywne limuzyny najwyższej klasy, przestronne vany i stylowe crossovery to prawdziwe dzieła sztuki motoryzacyjnej. Stanowią gwarancję niewysłowionego komfortu i bezpieczeństwa, pozwalając w pełni oddać się wyjątkowości momentu. 

Nasze Mercedesy są idealnym wyborem zarówno na ślub, przyjęcie weselne, jak i romantyczną podróż poślubną. Elegancki profil i innowacyjne udogodnienia podnoszą rangę uroczystości, równocześnie zapewniając doskonałą wygodę wszystkim pasażerom. Korzystny stosunek jakości do ceny w połączeniu z najwyższymi standardami bezpieczeństwa czyni z nich idealny wybór dla osób ceniących sprawdzone rozwiązania z nutą nieśmiertelnego luksusu. 

Elastyczny wynajem i kompleksowe wsparcie

Przygotowaniom do najważniejszego dnia w życiu często towarzyszy wiele emocji. Nasz doświadczony zespół dopilnuje, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, pozwalając Parze Młodej ponieść się radości i towarzyszącym jej wzruszeniom. Zapewniamy Klientom kompleksowe wsparcie ekspertów, a elastyczne warunki współpracy i profesjonalna obsługa czynią z nas godnego zaufania partnera w każdym przedsięwzięciu. 

Oferujemy możliwość wynajmu auta do ślubu z kierowcą. To idealny wybór dla osób pragnących w pełni skupić się na dogłębnym doświadczeniu każdej chwili. Nasi kierowcy wyróżniają się wysokimi kwalifikacjami, gwarantując, że podróż przebiegnie bezpiecznie i w komfortowej atmosferze.

Zapraszamy do kontaktu! Zadbamy o wszelkie detale: od wsparcia w wyborze odpowiedniego modelu auta, aż po pomoc w zaplanowaniu najlepszej trasy. 

Wrocław Pl.Solny
Pl.Solny 14 lok. 3
50-062
Wrocław
Dworzec Wrocław Główny
Piłsudskiego 105
50-085
Wrocław
Port Lotniczy Wrocław
Graniczna 190
54-530
Wrocław
Magnolia Park
Legnicka 58
54-204
Wrocław
od 179.00 zł za dzień
od 179.00 zł za dzień
od 239.00 zł za dzień
od 259.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 249.00 zł za dzień
od 309.00 zł za dzień
od 299.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 399.00 zł za dzień
od 499.00 zł za dzień